...

Awaryjne uruchamianie samochodu Ursus

Awaryjne uruchamianie samochodu

Awaria akumulatora, to problem który pojawia się w każdych samochodach – zarówno w starych jak i nowych. W tych nowoczesnych nawet częściej, gdyż elektronika bardzo mocno obciąża akumulator. Jeśli dotknął Cię ten problem i masz rozładowany akumulator lub problemy z immobiliserem na terenie Warszawy – zadzwoń do nas! Warsztat Samochodowy Dariusz Tryfon przyjdzie z pomocą! Działamy szybko i skutecznie!

Zakres naszej pracy

Awaryjne uruchamianie samochodu Warszawa

Najczęstszą przyczyną awarii w wyniku której Twój samochód nagle gaśnie lub nie chce odpalić jest:

  1. Rozładowanie akumulatora. Pod warunkiem posiadania doświadczenia oraz odpowiednich narzędzi z usterką tą jest dość łatwo sobie poradzić, ale samodzielne manipulowanie przy elektryce nie należy do najbezpieczniejszych. 
  2. Czasowa awaria immobilisera. Jest to fabryczne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą, ale zdarza się, że elektroniczny sygnał jest błędnie odczytywany mimo posiadania właściwego klucza. Problemy z autoalarmem również mogą powodować podobne efekty. 

Awaryjne uruchamianie samochodu - mechanik Ursus

Zarówno w obu sytuacjach: w czasowej awarii immobilisera oraz w przypadku rozładowanego akumulatora – Warsztat Samochodowy Warszawa Ursus oferuje pomoc, Jesteśmy w stanie:

  • przyjechać na miejsce zdarzenia 
  • w krótkim czasie zdjąć blokady
  • i uruchomić silnik Twojego samochodu

 

Dlatego jeżeli Twój samochód wymaga pomocy – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Dlaczego warto?

Awaryjne uruchamianie samochodu - dlaczego z nami?

Stosujemy zaawansowaną technologię trójwymiarowego obrazowania.

Mechaniką samochodową specjalizujemy się z powodzeniem od wielu lat.

Bazujemy jedynie na sprawdzonych rozwiązaniach w trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam aut.

Nieustannie podnośmy swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach.

Co warto wiedzieć?

Należy pamiętać, że pozostawienie samochodu włączonego na postoju nieefektywnie ładuje akumulator. Również warto wiedzieć, że przy temperaturze 0°C pojemność baterii maleje o 20%, a przy -10°C nawet o 30%. W okresie letnich upałów gdy wystawiamy nasz samochód na działanie słońca rozładowanie akumulatora wzrośnie kilkukrotnie. Ponadto, gdy samochód długo stoi w chłodzie, parafina może wytrącić się z oleju i skutecznie unieruchomić pojazd. Problemy mogą być spowodowane też wadliwym rozrusznikiem silnika, pompą paliwa czy przez przepalony bezpiecznik. Gdy takie usterki występują i powtarzają się nieudane próby uruchomienia auta –  to nasz akumulator zostaje rozładowany.

Cennik

Awaryjne uruchamanie auta Warszawa - Cena

Ile kosztuje awaryjne uruchamianie samochodu na terenie Warszawy? – W poniższym cenniku prezentujemy przykładowe ceny naszych poszczególnych usług. Zapraszamy do zapoznania się z nim lub kontaktu telefonicznego.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.