...

Mechanika samochodowa Ursus

Mechanika samochodowa Warszawa Ursus

Mechaniką samochodową zajmujemy się od 2004 roku. Od tego czasu nieprzerwanie znajdujemy się pod adresem Piastowska 27A – Warszawa (Ursus).

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość napraw samochodów wszystkich marek gwarantuje serwis najwyższej jakości. Nasz warsztat wyposażony jest w urządzenia naprawcze i diagnostyczne pozwalające rozwiązać każdy problem z autem, a pracownicy posiadają odpowiednie – wysokie kwalifikacje.

Mechanika samochodowa Ursus - oferta

Głównym zadaniem mechanika jest przegląd i naprawa silnika, skrzyni biegów, układu napędowego lub innych równie ważnych elementów samochodu. 

Nowoczesna technologia oraz rozwijające się podzespoły aut wymagają od mechaników coraz większej wiedzy również z dziedziny elektroniki.

Dzięki stałemu podnoszeniu swoich kwalifikacji posiadamy niezbędne umiejętności do pracy przy skomplikowanych układach czy systemach w samochodzie.

Nasi doświadczeni mechanicy obsługują i naprawiają samochody różnych typów oraz marek. Z nami możesz mieć pewność, że Twój samochód jest w dobrych rękach, a wszelkie usterki zostaną raz na zawsze wyeliminowane.

W skład naszej oferty wchodzą takie usługi jak:

Naprawa silnika

Naprawa skrzyni biegów

Naprawa układu hamulcowego

Wymiana sprzęgła

Mechanika samochodowa
Dariusz Tryfon

Obecnie niewielu mechaników w Ursusie i okolicach posiada tak wysokie kwalifikacje jak w Warsztacie Samochodowym Dariusz Tryfon. 

Przed rozpoczęciem działań serwisowych samochodu, pytamy o jego przeszłość, eksploatację, jak i specyfikę jazdy. Wszystkie informacje są dla nas bardzo ważne, gdyż dokładna analiza problemu pozwala nam odnajdować najlepsze sposoby naprawy powstałych usterek, a także zapobiegać kolejnym.

Na stronie prezentujemy zaledwie kilka świadczonych usług w naszym warsztacie. Nie ograniczamy się jednak do sztywnej oferty i chętnie podejmujemy się nawet najbardziej nietypowych zadań.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.