...

Naprawa busów Ursus

Naprawa busów Warszawa Ursus

Mechaniką samochodową zajmujemy się od 2004 roku. Od tego czasu nieprzerwanie znajdujemy się pod adresem Piastowska 27A – Warszawa (Ursus).

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość napraw samochodów wszystkich marek gwarantuje serwis najwyższej jakości. Nasz warsztat wyposażony jest w urządzenia naprawcze i diagnostyczne pozwalające rozwiązać każdy problem z autem, a pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje.

Naprawa busów Warszawa Ursus - oferta

Naprawiamy busy takich marek jak

Samochody dostawcze Ford

Samochody dostawcze Fiat

Samochody dostawcze Iveco

Samochody dostawcze Peugeot

Samochody dostawcze Citroen

Serwis samochodów dostawczych Warszawa Ursus

Głównym zadaniem mechanika przy naprawie busów jest przegląd i naprawa silnika, skrzyni biegów, układu napędowego lub innych równie ważnych elementów samochodu. 

Nowoczesna technologia oraz rozwijające się podzespoły aut wymagają od mechaników coraz większej wiedzy również z dziedziny elektroniki.

Dzięki stałemu podnoszeniu swoich kwalifikacji posiadamy niezbędne umiejętności do pracy przy skomplikowanych układach czy systemach w samochodzie.

Nasi doświadczeni mechanicy obsługują i naprawiają samochody różnych typów oraz marek. Z nami możesz mieć pewność, że Twój samochód jest w dobrych rękach, a wszelkie usterki zostaną raz na zawsze wyeliminowane.

Serwis busów
Dariusz Tryfon

Obecnie niewielu mechaników w Ursusie i okolicach posiada tak wysokie kwalifikacje jak w Warsztacie Samochodowym Dariusz Tryfon. 

Przed rozpoczęciem działań serwisowych samochodu, pytamy o jego przeszłość, eksploatację, jak i specyfikę jazdy. Wszystkie informacje są dla nas bardzo ważne, gdyż dokładna analiza problemu pozwala nam odnajdować najlepsze sposoby naprawy powstałych usterek, a także zapobiegać kolejnym.

Na stronie prezentujemy zaledwie kilka świadczonych usług w naszym warsztacie. Nie ograniczamy się jednak do sztywnej oferty i chętnie podejmujemy się nawet najbardziej nietypowych zadań.

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.